Prywatna Szkoła Jazdy "DRIVER"

nie jest kolejnym zwykłym ośrodkiem szkolenia kierowców. Jesteśmy po to by rzetelnie od podstaw przygotowywać przyszłych jak i obecnych kierowców do sprawnego i bezpiecznego poruszania się po drogach. Specjalizujemy się w nauce oraz doskonaleniu jazdy samochodem osobowym (kat. B). Naszym głównym atutem są profesjonalnie przygotowani, mili, cierpliwi oraz wyrozumiali instruktorzy, którzy służą swoją wiedzą i doświadczeniem.

"bo to nie szkoła uczy jeździć, tylko ludzie w niej pracujący!"

Indywidualne podejście naszych instruktorów, otwartość na wyzwania i satysfakcja z wykonywanej pracy pozwala naszym kursantom w pełni czerpać korzyści przekazywanej wiedzy, przez co stają się dobrymi i co najważniejsze bezpiecznymi kierowcami.

Nie chcemy Ciebie zanudzić czystą teorią, podczas zajęć teoretycznych skupiamy się na rzeczach najważniejszych, potrzebnych kierowcy do obrania właściwej taktyki jazdy (nie zapominając przy tym o przygotowaniu do egzaminu państwowego).

Natomiast nasze zajęcia praktyczne obfitują w różnego rodzaju ćwiczenia potrzebne do opanowania właściwej techniki jazdy opracowane wg. autorskiego programu stworzonego nie tylko z doświadczeń wyniesionych z kursów nauki jazdy, ale również szkoleń bezpiecznej jazdy jak i jazdy sportowej.

Wiemy jakie niebezpieczeństwa mogą czekać na drodze i jak ich uniknąć. Oczywiście całej tej wiedzy nie jesteśmy ci w stanie przekazać podczas 30 godzinnego kursu nie mniej jednak, przygotowując Cie do egzaminu uświadomimy Ci jak wygląda prawdziwa i prawidłowa sztuka kierowania pojazdem.

Nasze osiągnięcia: 2007 rok nagroda Marszałkowska dla Lidera Skutecznego Szkolenia. Pierwsze miejsce w rankingu najlepszych ośrodków nauki jazdy w kategorii od 101 do 200 egzaminowanych kursantów za rok: 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 najwyższa zdawalność w powiecie kłodzkim w 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 oraz 2022 roku

napisali o nas:

Znajdź w serwisie

Zapisy on-lineZaufane opinie