Drukuj

Chcemy Państwu zaoferować nową usługę - naukę jazdy pojazdem wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów. Po kursie udają się Państwo na egzamin państwowy do WORD Kłodzko , przeprowadzany na tym samym samochodzie z automatyczną skrzynią biegów, którym się Państwo uczyli jeździć w Szkole Jazdy Driver. Wszelkie formalności egzaminacyjne załatwiamy w Państwa imieniu. Zdanie egzaminu skutkuje otrzymaniem prawa jazdy kategorii B z niewielkim ograniczeniem (kod 78 upoważniający do prowadzenia pojazdów wyposażonych w automatyczną skrzynią biegów).

Wady:

Zalety:

Całe 30 godzin szkolenia praktycznego jest poświęcone na jazdę, nie musimy się uczyć przez parę godzin jak ruszać z miejsca, zmieniać biegi na wyższe i niższe, czy hamować tak, żeby nie zadławić silnika - żeby nie zgasł.

Egzamin zdaje się na tym samym samochodzie, na którym uczyło się jeździć. Podczas egzaminu nasze poczynania nie są rejestrowane kamerami, więc odpada stres z tym związany. Po nabraniu praktyki w ruchu drogowym możemy zdać dodatkowy egzamin praktyczny na samochodzie z ręczną skrzynią biegów i otrzymamy prawo jazdy kat. B bez ograniczeń - DO TEGO EGZAMINU PRZYGOTUJEMY CIĘ SZYBKO I BEZSTRESOWO W PROMOCYJNEJ CENIE. W takim przypadku nie trzeba uczęszczać na żadne kursy teoretyczne ani praktyczne. Nie ma też ponownego egzaminu teoretycznego.

Mamy te same uprawnienia do prowadzenia pojazdów jak na kat. B, również możemy ciągnąć odpowiednie przyczepy.

Praktycznie każda fabryka samochodów produkuje modele aut ze skrzyniami automatycznymi, zautomatyzowanymi lub bezstopniowymi, którymi będziemy mogli jeździć. Wybór aut używanych z automatyczną przekładnią jest również bardzo duży - od aut małych (Smart, Opel Corsa, Nissan Micra) do aut luksusowych, które standardowo są wyposażane w taką przekładnię.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych z dysfunkcją nawet dwóch kończyn, lub osób, które nie mogą sobie poradzić ze zmianą biegów.

WAŻNA WIADOMOŚĆ DLA KURSANTÓW Z INNYCH SZKÓŁ JADY:
Masz za sobą część lub cały kurs nauki jazdy a nie radzisz sobie ze zmianą biegów? nie możesz zdać egzaminu Możesz zdawać egzamin naszym samochodem z automatyczną skrzynią biegów! To żaden problem. Przyjdź ze swoją kartą przeprowadzonych zajęć. Cenę kursu ustalimy indywidualnie. Na pewno będziesz zadowolony.

Ceny i warunki kursu nauki jazdy - AUTOMATYCZNE PRAWO JAZDY:
Kurs kategorii "B automat" kosztuje - 2 200 zł przy jednorazowej wpłacie / 2 250 zl płatność w ratach.

  • pierwsze podstawienie auta na egzamin państwowy w cenie kursu
  • kolejne podstawienie na EGZAMIN auta z automatyczną skrzynia 80zł
  • dodatkowa godzina jazdy pojazd z automatyczna skrzynią 80zł

W ramach opłaty za kurs otrzymujesz:

Czym się różni prawo jazdy na automat od "zwykłego"? Wyłącznie dopiskiem "78" w rubryce na dole prawa jazdy.